[email protected] 0(2xx)-xxx-xx-xx

Firma Bilgileri

Gelecek Sizinle..

Hizmetlerimiz

»  KURUMSAL WEB TASARIMI

»  E-TİCARET WEB TASARIMI

»  PORTAL WEB SİTESİ TASARIMI

»  ÖZEL PROJELER WEB TASARIMLARI

 

ÖZEL TASARIM, YÖNETİCİ PANELİ, 1 SENELİK DANIŞMANLIK HİZMETİ, SINIRSIZ ALTYAPI
 

HEMEN ARAYINIZ : 0539 664 75 03 – 0554 875 12 64

 

Görsel, prestijli ,sizi ve ne yaptığınız anlatan bir tasarım ancak sizi tanımak, hedeflerinizi anlamak ve sektörünüzü incelemek ile olur.
Web siteniz; şirketiniz,sizin ya da organizasyonunuz  hakkınızda verilecek kararın ana merkezidir.

Mobil uygulama nedir, mobil web sitesi nedir? 

Aralarında ne fark vardır? Hangisi ne amaçla yapılır? 

 

Etrafta konuşulan mobil konuları firmalar için kafa karıştırıcı olma başladı. Aslında temel olarak durum şu: Mobil uygulama denince zaten %99 oranında sözü edilen Iphone ve Ipade özel uygulamalar. Yani androidlerde ya da genelleme yapacak olursak Iphone ve Ipad haricinde çalışmaz. Çalıştırmak için de indirilmeleri gerekir. En önemli avantajı ise prestijdir. Çünkü az sayıda firma bir uygulamaya sahiptir. Genel olarak internet bağlantısına ihtiyaç duysa da uygulamalara ulaşım hızı biraz daha fazla olabilir.


Mobil web sitesi ise genel olarak tüm akıllı telefonlarda çalışır. İndirilmeye gerek yoktur. Görünüm olarak mobil uygulamalara çok benzer ya da benzetilebilir. Maliyet açısından mobil uygulamalardan daha uygun bütçelerle yapılabilir.
Sırası ile bir firma önce web sitesine sonra mobil bir web siteye sahip olmalıdır. Mobil uygulama B-B ya da pazarlama ağı gibi özel durumlar haricinde 3. Sırada plana alınmalıdır.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

MOBİL WEB SİTENİZ YOKSA WEB SİTENİZ YOK DEMEKTİR.

 

İnternete telefondan bağlananların sayısı pc-laptoplardan bağlananları geçti!  Bu yüzden mobil web sitesi yok olan şirket web sitesi yok demektir, gerçeği yansıtan bir şey.

 

NEDEN MOBİL WEB SİTENİZ OLMALI?

 

1. GÖRÜNEBİLMEK İÇİN

Web Siteniz telefonda ufacık görünüyor. Menüler ve yazılar okunamıyor. Sitede gezinmek için sürekli büyütmek, sağa-sola kaydırmak gerekli. Siteyi gezmek tam bir çile…

 

2. MOBİL WEB SİTENİZ MEVCUT WEB SİTENİZDEN ÇOK DAHA HIZLI AÇILIR

Çünkü mobil web sitesi KB(Kilobyte) olarak çok daha küçük alan kaplar ve indirmesi kolay olur! 3G hesaba katılırsa web sitesi gibi bekletmeden açılması müşterinin sıkılmaması, beklememesi, memnun kalması, kaçmaması demektir.

 

3. KURUMSALLIK VE PRESTİJ İÇİN

Mobil Web sitesi olmak Kurumsallık, müşteriyi önemseyen ve teknolojiyi takip eden bir görünüm için şarttır. Ziebart gibi dünya markası bir şirket için, bir de arabalara özel hizmet alanların kullandığı cep telefonları ve cep telefonu kullanma alışkanlıklarını düşünürseniz sizin için olmazsa olmaz bir prestij göstergesi.

 

4. LÜKS DEĞİL ZORUNLULUK

Ancak bu bir lüks değil zorunluluktur. Milyonlarca iphone, samsung galaxy, htc ve benzeri cep telefonu kullananları görmezden gelemezsiniz. Cepten görünür olmak kampanya duyuruları, bayilik aramaları, şube aramaları gibi pek çok sorguyu anında cevaplayacaktır.

 

5. HER YERDEN ULAŞILABİLMEK İÇİN

PC ve laptop gibi sadece işyerinden, evden değil restaurantta, yürürken, yataktan, metrobüsten, birini beklerken, arabadayken bile, gece-gündüz 24 saat sitenizi ulaşılabilir yapmak için!

 

6. MOBİL İNTERNET HERYERDE VE BEDAVA!

Wi-fi sayesinde AVM ler, cafeler, restaurantlarda internet var. Operatörler tüm şirketlere her sene binlerce bedava akıllı telefon dağıtıyor . Tüm akıllı telefonlarda ücretsiz 2 seneye varan internet bağlantısı var! ADSL aboneleri her yerden wi-fi ile bağlantı yapabiliyor.

 

7. OTOMATİK YÖNLENDİRME

Mobil web sitesi için ayrı isim gerekmez. Web adresinizi yazan herkes telefondan bağlanırken otomatik olarak mobil web sitesine bağlanacak.

 

8. TELEFONDAN BAKMAK PCDEN BAKMAKTAN DAHA HIZLI

Evde ya da işyerinde başınıza gelmiştir. İnternete bir şeye bakacaksanız PC yerine telefonunuzu tercih ediyorsunuz ya da siz PC den bakana kadar yanınızdaki telefondan buluveriyor aradığınızı!

 

9. HER TELEFONDAN GÖRÜLEBİLİR

Iphone uygulaması gibi sadece ıphonelardan değil tüm telefonlardan görünen bir mobil web siteniz olmalı

 

10. GOOGLE OPTİMİZASYONU İÇİN

Google optimizasyonu için mobil dizinlere kayıt önemli bir avantaj!

GOOGLE OPTİMİZASYONUNUN SİZE KATKILARI NELER OLACAK

• Google Seo çalışmaları ile şirketiniz, markanız, web siteniz internette hem daha kolay bulunmaya hem de tanınmaya başlayacak.
• Artan ziyaretçi sayısı daha fazla telefon, daha fazla talep maili daha fazla müşteri ve satış demek
• Google SEO yatırımı kendi yatırım harcamasını döndürmesi kesin olan istisnai bir reklam yatırımıdır.
• Google SEO ile yapacağınız yatırım ömür boyu faydalanacağınız, sizi artan internet reklam maliyetlerinden kurtaracak çok önemli bir çalışmadır.
• Bizimle ya da başka bir firma ile, AMA> ACİLEN bu çalışmayı yaparak internetten yer kapınız. Geleceğe yatırım yapın çünkü her gün Google SEO yapmak zorlaşıyor çünkü yerler kapılıyor!
 

HİZMET SÜRESİ VE FİYATLANDIRMA

Hizmet süresi 12 aydır.
Hizmet bedeli hizmet içeriğine göre değişmektedir. Lütfen detaylı bilgi için bizi arayınız veya mail atınız. Ödemeler aylık olarak her ayın başında alınır.
Çalışmanın 2. ve sonraki yıllarında kalıcı SEO çalışması yapıldığı için %95 oranında ek bir anlaşmaya gerek kalmaz.
 
Bir çok yazılım kullandınız.. Sistem öğrendiniz.. Hatta kafanızda 
yazılım bile geliştirdiniz.. Aslında bizde tam olarak sizin yaptıklarınızı yaptık.. Bu sisteme biz; bulut teknolojinin getirdiği en büyük özellik olarak bakıyoruz. Şöyle bir geriye yaslanın ve hayal edin. Yolculuktasınız ve mobil cihazınızdan şirketinizi izliyorsunuz. Aslında bu izlemeyi kameralarla yapabilirdik fakat biz buluttan izlemeyi tercih ettik.. Bu sistem canlı olarak size neler sunacak merak ediyorsanız aşağıdaki linkten tanıtım kataloğunu inceleyebilirsiniz.
 
Akyasis sayesinde artık yapınızı sadece temeli atılırken değil sonradan da akıllı yapıya dönüştürebilirsiniz..
 
 • Kapı Kilidi Kontrolü

 • Hareket Kontrolü

 • Alarm sistemi

 • TV kontrolü

 • Su vanası kontrolü

  • Doğalgaz kapama
  • Perde kontrolü

  • Kombi kontrolü

  • Klima kontrolü

  • Gaz ve duman dedektörü

  • Aydınlatma kontrolü

  • Priz açıp kapama

  • Elektrik şalteri kontrolü

2500 TL'den başlayan fiyatlarla..

Ürünlerimiz


Scroll to Top