[email protected] 0(2xx)-xxx-xx-xx

Firma Bilgileri

Hayat Size Elini Uzattığında Orada Olacağız.

    Mayıs Gelişim İletişim ve Danışmanlık Psikoloji ve Pedagoji Bilimin ışığında kurulmuştur. Aynı zamanda Profesyonel Koçluk alanında etik standartları koyan AC ve ICF’in standartlarını uygulayan ve bu kuralları Profesyonel Koçluk hizmetlerinde rehber olarak ele alan bir Psikolojik Danışmanlık, Koçluk, Eğitim ve Kurumsal Danışmanlık hizmetleri veren bir kurumdur.

      Mayıs Gelişim Kurumsal eğitimler veren ve kurumları değişen dünyanın yeni kurallarına adapte etmeye çalışan, insan kaynaklarını geliştirmeye çalışan yeni ve tecrübeli bir kurumudur.

   Bu kapsamda Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere Merkezli Koçluk Federasyonları/ Derneklerinden (ICF-AC) Onaylı Uluslararası kabul görmüş Koçluk Eğitim programları mevcuttur.

Hizmetlerimiz

Mayıs Gelişim, yetişkin psikolojik danışmanlığından başlayan, aile, çift, çocuk, çocuklarla oyun terapisi, kariyer danışmanlığı, okul danışmanlığına kadar geniş bir yelpazede psikolojik danışmanlık hizmet vermektedir.  

Kurumlardaki Liderler, Yöneticiler, Asistanlar ve Çalışanlar için ayrı ayrı programlar geliştirerek kurum kültürünün yayılmasına, aidiyet duygusunun artmasına, kurum içinde yumuşak bir iklimin yaratılmasına ve idamesine katkı sağlamaktadır.

Bünyesinde barındırdığı Uluslararası eğitimler almış ve akredite eğitimleri tamamlamış koçlar ile liderlere, yöneticilere, öğrencilere bireysel koçluk hizmeti vererek onların potansiyellerini üst seviyede kullanarak güçlü ve etkileyici performans artışı sağlanmasına katkı sağlamaktadır.

Mayıs Gelişim yeni kurulmuş okullara ya da eğitim öğretim süreçlerini yenilemeye ve tazelemeye gitmek isteyen okullara danışmanlık yapan, eğitim kadrosunu profesyonel eğitimler veren, atölye çalışmaları yapan bir eğitim danışmanlık şirketidir.

Scroll to Top