[email protected] 0(2xx)-xxx-xx-xx

Firma Bilgileri

Hayallerin Kodlara Dönüştüğü Yer

Firmamız bilişim sektöründeki ihtiyaç ve güven eksikliklerini göz önünde bulundurup 3 senelik ar-ge innovation çalışmaları sonucunda, duyarlı, güvenilir, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti ile yola çıkmış genç ve dinamik bir ekip ile kurulmuştur. Bu ilke ve hedefler doğrultusunda "e2s" yazılım teknolojileri teknolojiye alıştırma, yenilikçi ve takipçi bir firma olma, hizmeti danışmanlık sistemi ile birleştirip kurumsal iş geliştirme ve milli projelere imza atma misyon’u ile yola çıkmıştır. Vizyonumuz ise geliştirmeyi planladığımız milli yazılım projelerini önce yurt içinde faydalı bir model haline getirme, avrupa pazarlarında tanıtma ve kapsamlı iş istihtamı sağlamaktır.

Hizmetlerimiz

Süreçleri ile yazılımın oluşması yada hazırda olan yazılımların profesyonel kullanım nitelikleri kazandırma aşamalarının bütününe denir.

* Projelendirme, Planlama, İç Organizasyon

* Mevcut Durum Analizi

* Uygulama

* Denetim Firmaları ile Bağlantılar

* İç Denetim

* Ön Denetim Hazırlık

* Otomasyon Araçları Entegrasyonu ve Eğitimleri

* Süreç Dokümantasyon Çalışmaları

* Resmi Denetim Sürecinde Refakat

* Süreç Uygunsuzluklarının ve İyileştirme Çalışmalarının Takibi

* Yönetim Danışmanlığı

* Eğitimler
SEO (Search Engine Optimization)

Arama motoru optimizasyonu; web siteniz, arama motoru ve kullanıcı arasında en etkili uyumu yaratmak için yapılan çalışmaları ve süreçleri kapsar. Seo’da hedef;

Arama motorlarının, web sayfanızı teknik açıdan, kolaylıkla anlayabilmesi için bir altyapı ve kodlamaya kavuşturarak web sitenizin son kullanıcılar için hızlı, kolay ve bilgilendirici bir internet deneyimi yaşattığına arama motorlarını ikna etmektir.

Yapılan çalışmalar 3 adımda izlenir;

Teknik Optimizasyon

* Arama motorlarının sonuç sayfalarında hedef kelimelerinde üst sıralarda yer alabilmeniz için, mevcut web sitenizin analizi sonucunda bir takım teknik değişiklikler gerçekleştirmenizi sağlarız.

* Web sitenizin kodlarında ve altyapısında arama motorlarının sitenize erişimini zorlaştıran unsurları belirler, engel teşkil edecek unsurları optimize ederek hedeflenen anahtar kelimeler için uygun hale getirilmesini sağlarız.

İçerik Optimizasyonu

* Web sitenizin çeşitli sayfalarındaki içerik yoğunluğu ve bu sayfaların birbirleriyle olan ilişkisi analiz edilir.

* Hedeflenen anahtar kelimelerin web sitenizin içeriğinde yeteri kadar ve gerekli yerlerde yer alıp almadığı incelenir.

* Web sitesinizde yeni içerik eklenmesi, çıkarılması ya da değiştirilmesi gereken yerler belirlenir.

Tanıtım Çalışmaları

* Site içi yapılan çalışmalara ek olarak diğer siteler üzerinden yapılan tanıtım çalışmalarıdır.

* Web sitenizin TrustRank değerini arttırıp marka-ürün bağını güçlendirilmesi amacıyla yapılan çalışmalardır.

* Web sitenizin diğer web sitelerinde tanıtımı yapılarak, bilinirlik düzeyinin arttırılması için gerekli çalışmalar yapılır. * Bu çalışmalar bütçelendirilir, müşteri onayı ile birlikte yayına alınır ve düzenli olarak kontrolleri yapılır.

* Tanıtım çalışmalarında kesinlikle zincir siteler veya blog ağları kullanılmamaktadır.
Kurumsal kimlik; bir kurum veya kuruluşun ön yüzüne verilen addır. Bir nevi kurumun kendini ifade etme şeklidir.

Logo Tasarımı

Logo tasarım ve Kurumsal kimlik çalışması firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. O yüzden profesyonel bir tasarım gerektirir. Müşterileriniz firmanızın kalitesi ne karar verirken logonuz ve kurumsal kimliğinize de bakacaktır. İnsanlar elbiselerine göre karşılanır fikirlerine göre uğurlanırlar. Firmalar da ilk intibasını logo ve kurumsal kimlik kalitesinden kazanır. Firma imajınız için hayati öneme sahip olan logo kalitesi için küçük bir yatırım yapmak akıllıca bir davranış olur.

Kurumsal Kimlik Kapsamındakiler

* Kurum ve hizmet adı yaratma

* Marka kimliği: Marka isminin bulunması, isim haklarının satın alınması, logo tasarımı, logotype tasarımı, logonun farklı alanlarda kullanımı, etikette, reklamda ve benzeri uygulamalarında kullanımı vb. kapsamaktadır. 

* Amblem,logo, logo type tasarımı: Kurum kimliğini oluşturan öğelerde yazı karakteri, ölçekleme sistemi ve kurum renkleri doğru uygulanmalıdır. 

* Logo ve amblemin değişik malzemeler üzerinde uygulamaları: Örneğin çok değişik kullanım alanları olan tabela ve panolar gibi kurumun kalıcı bir biçimde kamu önüne çıkan görüntülerinde şirket kurumsal kimliğinin yansıtılması. 

* Dosya, antetli kağıt, zarf, kartvizit tasarımı: Güçlü ve tutarlı bir kurumsal kimlik sunabilmek için gerekli kurallar ayrıntıları ile belirtilmeli ve ölçü ve renklerinin standart hale getirilmelidir.

* Muhasebe evrakları tasarımı

Ürünlerimiz


Scroll to Top